Кошик
527 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробити замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено в найближчий робочий день.

+380 (67) 547-40-41
вул. Героїв Небесної Сотні, 2, Біла Церква, Україна
ВАЛТЕКС - виробник спецвзуття та спецодягу
Залишити відгук

Про нас

Шановні партнери

Компанія «Валтекс» гармонійно поєднує в собі риси виробничого підприємства зі своєю власною історією з 1928 року, традиціями, сімейними династіями і молодий, що динамічно розвивається компанії, якій властиві новизна ідей, нестандартний підхід до вирішення завдань і постійна модернізація виробництва, управління і адміністрування. На сьогоднішній день ми з гордістю можемо сказати, що торгова марка «Валтекс» є однією з лідируючих на ринку України і все більш популярною на ринках країн СНД завдяки високій якості продукції і доступністю для споживача.
Випускаючи щорічно більше 650 тисяч пар взуття та спецодягу більш ніж на $850 тис., ми забезпечуємо провідні підприємства нафтогазовидобувної та хімічної промисловості, чорної і кольорової металургії, підприємства машинобудування і металообробки, транспорту та енергетики, будівництва і сільського господарства, силових структур та охоронних відомств. Вивчаючи світовий досвід і відстежуючи тенденції ринку, наші фахівці впроваджують сучасні технології виробництва і розробляють моделі із застосуванням сучасних матеріалів згідно з індивідуальними побажаннями замовників. Пошук нових ринків збуту і розширення асортименту продукції дозволяють підприємству стабільно зберігати динаміку зростання. Вся наша продукція сертифікована і відповідає чинним стандартам.
Розуміючи значимість забезпечення безпеки праці, наші співробітники проводять науково-дослідну роботу, участь у спеціалізованих виставках, надають кваліфіковані консультації та організовують семінари по використанню продукції ТМ "Валтекс", крім того, ТОВ «Валтекс» є членом Української науково-виробничої шкіряно-взуттєвої асоціації «АКО». З метою максимального наближення до своїм покупцям ми розвиваємо власну мережу збуту шляхом створення регіональних бюро продажів у великих промислових центрах України таких як: Запоріжжя, Київ, Суми, Харків.
Компанія «Валтекс» дорожить репутацією надійного партнера і будує бізнес на принципах довіри, поваги і високої компетенції.
Своїми основними перевагами ми вважаємо:
1. Наявність власних гнучких виробничих потужностей робочого взуття та спецодягу, включаючи допоміжні виробництва основної устілки із захисними властивостями від пошкоджень стопи, формованою гумової підошви, нанесення логотипів, а так само друк ярликів і етикеток.
2. Комплексне обслуговування клієнтів. Можливість модифікації стандартних моделей з урахуванням індивідуальних побажань споживача. Випуск дрібносерійних партій.
3. Власний відділ транспортної логістики, що здійснює доставку продукції різними видами транспорту.
4. Обслуговування експортно-імпортних операцій митно-брокерським відділом.
5. Добре налагоджена оптова мережа збуту з єдиною ціновою політикою по всій території України. Представництва в країнах СНД, а так само в Євросоюзі (Німеччина).
6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
7. Гнучка система знижок.

З повагою, колектив компанії "Валтекс".

Інформація про компанію

Назва:
ВАЛТЕКС - виробник спецвзуття та спецодягу
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Бренди:
Валтекс
Кількість співробітників:
101-500 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2003
Статутний фонд:
20 млн. USD - 100 млн. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
20 млн. - 100 млн. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
1000-5000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
м Біла Церква, Київської обл., вул.Героїв Небесної Сотні, 2
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
5
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, ISO 14000/14001

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner